ДіяльністьНовини

Прийнято у першому читанні законопроект щодо діяльності енергосервісних компаній в Україні

Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації». Прийняття законопроекту це результат спільної роботи Держенергоефективності, Мінрегіону  та народних депутатів, і компроміс досягнутий чотирма фракціями та чотирма Комітетами Верховної Ради.

«На сьогодні у Законах України відсутні спеціальні положення щодо правових засад реалізації енергосервісних договорів, що не дає можливості залучати інвестиції у підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів.

Фінансування енергозберігаючих проектів за рахунок залучення приватного капіталу через запровадження механізму надання енергосервісних послуг дозволить протягом десятиріччя комплексно вирішити питання енергозбереження в бюджетній сфері та охопити більшу кількість об’єктів, що зменшить поточні видатки бюджетів на утримання будівель та забезпечить ефективне виконання державних програм з підвищення енергоефективності» – зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Зі свого боку Асоціація енергоаудиторів висловлює подяку Олексію Корчміту, який активно працював над розробкою цього законопроекту декілька останніх років та завжди роз’яснював основні положення та ідеї членам нашої Асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.