Енергоефективність

Круглий стіл на тему: “Енергоефективність. Спільні Рішення”

18 грудня 2014 року в приміщенні Національної телекомпанії України відбувся Круглий стіл на тему: “Енергоефективність. Спільні Рішення”, який був присвячений обговоренню шляхів підвищення енергоефективності НТКУ в Києві і всіх обласних телерадіокомпаній (ОДТРК).

Організатори заходу – Національна телекомпанія України, благодійна організація “Благодійний фонд підтримки створення та розвитку Суспільного телебачення і радіомовлення України” та Асоціація з енергоефективності та енергозбереження.

Національна телекомпанія України півроку тому розпочала роботу щодо енергоефективності та енергозбереження. І вже сьогодні на власному прикладі розвіює міф про те, що цей процес є довготривалим і дорогим.

Учасники круглого столу обговорили можливу енергетичну модернізацію будівель НТКУ і ОДТРК, а також перспективи використання наявних енергоефективних і енергозберігальних технологій в діяльності телекомпаній.

Від Асоціації енергоаудиторів захід відвідали Вікторія Коваленко та Андрій Гінкул.

Kovalenko_Ginkyl

На фото (зліва на право): Вікторія Коваленко, Виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів, Андрій Гінкул, Координатор напрямку “Міжнародні проекти з енергоефективності” Асоціації енергоаудиторів, Вівейн Аннелус, радник економічного відділу Посольства Королівства Нідерландів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.