ВажливеДіяльністьЗаходиФото

Матеріали з відкритого засідання Асоціації енергоаудиторів України

7 листопада 2014 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) в рамках VI Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики відбулось відкрите засідання Асоціації енергоаудиторів України на тему: «Нові перспективи ринку енергоефективності».

Захід зібрав більше 100 експертів, серед яких були представники  влади, Держенергоефективності України, громадських організацій, державних та приватних підприємств та ін.

З доповідями на засіданні виступили: Корчміт Олексій Юрійович, Перший заступник Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Цибулько Андрій Васильович, голова Асоціації енергоаудиторів, Казанцев Сергій, Агентство індустріального маркетингу, Коваленко Вікторія Анатоліївна, виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів.

Tsybulko Korchmit Kovalenko

На фото (зліва на право): Андрій Цибулько, Голова Асоціації енергоаудиторів, Олексій Корчиміт, Перший заступник Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Вікторія Коваленко, Виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів

Наприкінці заходу відбулась дискусія на тему «Перспективи розвитку ринку послуг з енергоефективності», в якій активно приймали участь: Максим Ковинєв, Іван Єфанов (Компанія “Золотое сечение”), Вадим Литвин (КП”ГВП”), Олексій Данильчук, Олександр Бойко, Олеся Мельниченко,  Григорій Романюк ( ТОВ “ЕСКО Україна”), Дмитро Маргасов, Андрій Берестян (Данфосс ТОВ), Петро Галабіцький.

AEA DAER

Ключовими питаннями дискусії були: фінансування енергоефективних заходів для ОСББ, державний кредит для стимулювання населення на заміну газових котлів, створення єдиної бази енергопаспортів, механізми отримання кредитів для проведення енергоефективних заходів та ін.

При обговоренні було наголошено на необхідності спрощення процедури отримання кредиту на проведення енергоефективних заходів, створити схеми мотивації населення при зменшенні енергоспоживання (установка сонячний батарей, котлів з меншим споживанням газу і т.д.), встановити критерії для оцінки впроваджених енергоефективних заходів, створити єдину онлайн базу енергопаспортів, встановити нові критерії оцінки при атестації енергоаудиторів та отриманні Свідоцтва на право проведення енергоаудиту.

З презентаціями виступаючих можна ознайомитись нижче:

Коваленко Вікторія , виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів, «Звіт по роботі Асоціації енегоаудиторів за 2014 рік»: Казанцев Сергій, Агентство індустріального маркетингу, «Стан будівельної галузі і ринку енергоефективних рішень у 2011-2014 рр.»: Цибулько Андрій, голова Асоціації енергоаудиторів, «Дослідження ринку послуг з енергоефективності»:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.