Енергоефективність

Експертний семінар “Кращі практики використання програмних засобів для розрахунку енергоефективності будівель”

Шановні колеги, запрошуємо вас прийняти участь в експертному семінарі “Кращі практики використання програмних засобів для розрахунку енергоефективності будівель”

Дата проведення: 4 грудня 2014

Час проведення: 10:00 – 13:00

Місце проведення: НДІБК, вул. Івана Клименка 5/2, м. Київ

Передумови та цілі семінару

Зараз головним завданням на шляху створення енергоефективних будівель є зміна архітектурно-інженерної практики від переважаючих на даний час норм до норм, що регулюють показники енергоефективності будівель, як зазначено в Директиві ЄС № 31/2010. В Україні, методики розрахунку для енергетичної ефективності будівель були розроблені проектом технічної допомоги ЄБРР, який виконувався компаніями УорліПарсонс/ENSI/ІМР в тісній співпраці з Інститутом будівельних конструкцій (НДІБК, під керівництвом Геннадія Фаренюка).

Дані розробки в технічних регламентах вже в процесі реалізації. Широке застосування нової методології розрахунку залежить від впровадження ефективних рішень програмного забезпечення, яке повинне застосовуватися більшістю проектувальників і інженерів в процесі реалізації проекту.

Семінар націлений на огляд прикладів існуючих європейських програмних засобів і їх застосування на практиці проектування для підготовки сертифікатів енергетичної ефективності (EPC) з урахуванням мінімальних вимог з енергоефективності, заснованих на ефективності використання енергії відповідно з вимогами Директиві ЄС № 31/2010.

Цільові групи семінару архітектори, інженери-будівельники, енергетичні аудитори та представники вищих навчальних заходів.

Реєстрація обов’язкова.

Про участь слід повідомити до 2 грудня 2014 року електронною поштою або за телефоном.

Контактна особа
Володимир Шимкін
Моб. +38050 3566725
e-mail: blueshoe@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.