Відео

Участь експерта Асоціації енергоаудиторів в програмі ТСН.Тиждень

Норми обігріву в квартирах українців цієї зими офіційно знизили до 16 градусів і питання, як не замерзнути у власних квартирах та самостійно утеплитись в умовах економії, стало, як ніколи, актуальним.

Свої коментарі та пропозиції по утепленню квартир в сюжеті ТСН.Тиждень надавав член Асоціації енергоаудиторів, координатор напрямку “Енергоаудит будівель”, Григорій Романюк.

“Більш третини тепла втрачається через стіни. Тим, хто живе не в новобудовах, потрібно утеплити їх самостійно, але не в одній квартирі, а бажано цілим під’їздом – це і дешевше, і набагато ефективніше, тому що утеплювач буде 10-15, а не традиційних 5 сантиметрів”, – радить Григорій.

В сюжеті експерт пояснює, що вікна, з яких дме, не треба ні міняти, ні клеїти, щоб вони знову стали герметичними, їх досить просто відрегулювати. Також Г.Романюк радить за батареями клеїти теплоотбівающую плівку, а в кімнатах встановити рекуператори або провітрювачі, щоб взимку можна було не відкривати вікна. “Крім того, лічильники тепла дозволять контролювати температуру в батареях і платити тільки за те тепло, яке дійсно дійшла до ваших квартир”, – коментує Григорій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.