Енергоефективність

Навчання по енергоменеджменту в Запоріжжі

У м. Запоріжжя в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» пройшло перше загальне навчання фахівців комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради з питань впровадження системи муніципального енергетичного менеджменту.

Навчання на тему «Енергетичний менеджмент – інструмент реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку» провів директор приватної енергосервісної фірми «ОптімЕнерго» (м.Харків) Михайло Тарновський, який є членом Асоціації енергоаудиторів.

Також в обласний центр прибула група фахівців фірми для виконання робіт з енергоаудиту комунальних підприємств. «Фахівці працюватимуть на комунальних підприємствах міста, з метою виконання комплексних енергетичних аудитів. Також будуть проведені вимірювання енергоспоживання об’єктами підприємств і практичне навчання фахівців методам і способам енергетичного менеджменту», – розповів Михайло Тарновський.

Довідка

ПЕФ «ОптімЕнерго» заснована в 1998 році в ході реалізації проекту USAID «Енергоефективність промисловості України». «ОптімЕнерго» має багаторічний досвід роботи в галузі експлуатації, проектування, монтажу та наладки котелень, ТЕЦ та систем теплопостачання, комплексного енергоаудиту промислових підприємств та об’єктів комунальної сфери.

Одними з головних результатів реалізації Проекту USAID стануть впровадження системи енергоменеджменту згідно з європейським стандартом ІSО 50001, електронної системи моніторингу споживання енергоресурсів муніципальними об’єктами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.