ЕнергоефективністьІнвестиції

Робоча зустріч з обговорення проектної пропозиції ПРООН/ГЕФ

23 вересня 2014 року пройшла робоча зустріч з обговорення проектної пропозиції ПРООН/ГЕФ «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель».

Метою проекту є аналіз існуючої ситуації в сфері енергоефективності громадських будівель, виявлення бар’єрів і факторів, що впливають на інвестиції в енергоефективні проекти на території України, а також пошук оптимальних шляхів та способів подолання зазначених бар’єрів.

На семінарі виступали: пан Джон О’Брайан, регіональний технічний радник, Регіональний центр ПРООН, пан Суреш Харі, міжнародний консультант зі зміни клімату – керівник групи, Олена Овчиннікова, програмний аналітик ПРООН, Ірина Нестерова, національний консультант проекту з правових питань, та Роман Ушацький, національний консультант проекту з технічних питань.

На зустрічі були присутні представники громадських організацій, науково-дослідних інститутів, інших програм-донорів (GIZ, USAID) та ін.

Учасники заходу приймали активну участь в обговоренні проекту. Від Асоціації енергоаудиторів була присутня Вікторія Коваленко.

unido

На фото (зліва на право):Олена Овчиннікова, програмний аналітик ПРООН, Суреш Харі, міжнародний консультант зі зміни клімату – керівник групи, Вікторія Коваленко, виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів, Ірина Нестерова, національний консультант проекту з правових питань

З презентаціями доповідачів ви можете ознайомитись нижче.

Досвід ГЕФ у впровадженні проектів з енергоефективності громадських будівель у Європейському регіоні“, пан Джон О’Брайан, регіональний технічний радник, Регіональний центр ПРООН:

Огляд технічних проблем існуючого фонду громадських будівель та визначення технологічних рішень для існуючих проблем“,Роман Ушацький національний консультант проекту з технічних питань:

Огляд поточної ситуації в Україні в сфері енергоефективності будівель. Законодавчі та інституційних фактори, які перешкоджають інвестиціям в енергоефективність громадських будівель“,  Ірина Нестерова, національний консультант проекту з правових питань:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.