Заходи

6-й Міжнародний Форум з відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні REF-2014 Kyiv

14-15 жовтня 2014 в м.Києві Відбудеться головна подія у сфері сталої енергетики України – 6-й Міжнародний Форум з відновлюваної енергетики та енергоефективності REF-2014 Kyiv.

Радикальні зміни на ринку традиційних енергоносіїв відкривають сьогодні для інвесторів великі можливості для реалізації в Україні проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Наявність «зеленого» тарифу для вітрової та сонячної енергетики, малої гідроенергетики, біопаливних електростанцій, а також законодавча підтримка проектів заміщення природного газу альтернативними енергоносіями створюють в Україні унікальні можливості для розвитку галузі.

Останні геополітичні події наочно показують, що енергоефективність та відновлювані джерела енергії – це єдиний реальний шлях зміцнення енергетичної безпеки України та підвищення конкурентоспроможності української продукції, а також стабільного забезпечення населення тепловою і електричною енергією.

У 2014 р крім насиченої ділової програми, сформованої з більш ніж 60 доповідей і презентацій найкращих галузевих експертів, а також ключових ринкових гравців, REF-2014 Kyiv представить галузеву виставку, на якій широкій аудиторії буде представлено устаткування, рішення і сервісні можливості українських і зарубіжних провідних компаній. Окрема частина експозиції REF-2014 Kyiv – “Безпечний Опалювальний Сезон-2014-2015” – буде присвячена рішенням, обладнанню та паливу, що дозволяє успішно пройти прийдешній опалювальний сезон.
 
Знизити енерговитрати – головний лейтмотив діяльності підприємств практично в кожному із сегментів української економіки.

Протягом останніх п’яти років Форум REF Kyiv затвердив свій статус головної події в сфері стійкої енергетики на території Східної Європи, збираючи в якості спікерів, партнерів та учасників лідерів в сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, керівників держвідомств, розробників, виробників і постачальників технічних рішень та обладнання , банкірів та інвесторів, кращих міжнародних експертів і представників професійних асоціацій, щоб зміцнити законодавчу та економічну основу розвитку проектів в галузі поновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

Ключовими темами ділової програми форуму REF-2014 Kyiv стануть:

  • Нова державна політика у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики
  • Реалізація в Україні проектів у сфері сталої енергетики у світлі асоціацію з Євросоюзом
  • Енергоефективність і нові енергетичні рішення в промисловості:
  • Як зберегти і навіть наростити українське виробництво в умовах газового голоду
  • Енергоефективне опалення: моделюючи масовий перехід з газового опалення на електричне, на тверді види палива та інші альтернативи
  • Енергоефективне освітлення в промисловості
  • Відновлювана енергетика 2.0. Галузь відновлюваної енергетики та альтернативного палива на новому етапі розвитку України
  • Майбутнє «зеленого» тарифу для різних секторів відновлюваної енергетики
  • Залучення фінансування в проекти енергоефективності та відновлюваної енергетики в часи турбулентності.

Окремі сесії REF-2014 Kyiv будуть присвячені сонячної та вітрової енергетики. Питання, як замістити природний газ, через реалізацію проектів біопаливних котелень і ТЕЦ, а також залишивши на внутрішньому ринку вироблені українськими заводами паливні пелети і брикети будуть традиційно детально розглянуті в рамках 6-го Українського Біопаливного Форуму, який цього року відбудеться 15 жовтня в рамках REF-2014 Kyiv.

Організаторами REF Kyiv виступають Центр інноваційного бізнесу IBCentre та Асоціація відновлюваної енергетики України АПЕУ в партнерстві з міжнародною асоціацією Energy Watch Group.

Офіційна підтримка форуму – Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, група Верховної Ради «За енергетичну незалежність України».

Організаційний комітет REF Kyiv:
тел .: +38 044 383 03 56
e-mail: ref@ibcentre.org
www.energyforumua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.