ЕнергоефективністьЗаходиФото

Відбувся Форум з енергоефективності готельної інфраструктури та комерційної нерухомості HotEnergy-2014

1-2 липня 2014 в Києві відбувся Форум з енергоефективності у сфері готельної інфраструктури і комерційної нерухомості України – HotEnergy-2014.

Форум проходив в Конгрес-готелі «Пуща» за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і профільних асоціацій, в тому числі і Асоціації енергоаудиторів. Генеральним партнером форуму виступила компанія Helios Strategia.

Виталий Давий«Сьогодні складно переоцінити важливість проектів енергоефективності для української економіки. В умовах подорожчання традиційних енергоресурсів і нестабільності їх поставок, єдиним шляхом збереження успішного бізнесу та його подальшого розвитку є використання передових рішень щодо заміщення природного газу альтернативними джерелами, зменшення споживання електроенергії та раціональне управління інфраструктурою. Ми сподіваємося, що HotEnergy-2014 стане ефективною діловою платформою для обміну досвідом, представлення нових рішень і технологій, які дозволять нашим клієнтам збільшити прибутковість і зміцнити стабільність свого бізнесу», – підкреслив під час відкриття Форуму Генеральний директор компанії IBCentre Віталій Давій.

В рамках Форуму HotEnergy-2014, під патронатом Національної премії «зелених» проектів України Green Awards Ukraine, було підбито підсумки конкурсу «Кращий енергоефективний готель України-2014». Переможцем став гірський еко-готель «Ковчег», директор Валерій Чалий.

kovalenko Chaluy

На фото (зліва на право):Сергій Боженко, “Автономна родова садиба”, Ярослав Пацарнюк, член Асоціації енергоаудиторів, Валерій Чалий, директор гірського еко-готелю «Ковчег», Вікторія Коваленко, Виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів, 

 На заході від Асоціації енергоаудиторів з презентацією «Енергоаудит та використання альтернативних джерел енергії в готелях» виступали Вікторія Коваленко та Ярослав Пацарнюк.

UKEEP

На фото (зліва на право):Соломія Петрина, менеджер по роботі з банками, програма UKEEP, Іліяна Шмателька, керівник програми UKEEP в УкраїніВікторія Коваленко, Виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів, Олена Точилінаменеджер по роботі з банками, програма UKEEP

2 липня 2014. День  був присвячений екскурсійній програмі на успішні енергоефективні проекти в сфері комерційної нерухомості м. Києва. Учасники форуму відвідали “зелений” супермаркет “BILLA“(вул. Г.Ахматової, 49, м. Київ). Це перший в Україні та СНД супемаркет, який побудований по технолргії Green Building.

BILLA

Також відбулась екскурсія на аватозаправний комплект мережі KLO, який оснащений геліосистемою, сонячною електростанцією та енергозберігаючою системою опалення.

KLO

 

Форум пройшов дуже продуктивно. Дякуємо всім учасникам та організаторам заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.