ЕнергоефективністьЗаходи

Альтернатива російському газу: теплові насоси та енергоефективна вентиляція

3 липня в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Теплові насоси та енергоефективна вентиляція – альтернатива російському газу».

У ході прес-конференції регіональний менеджер Mitsubishi Electric в Україні Антон Талат, керівник навчального центру Mitsubishi Electric в Україні Михайло Кордюков і генеральний директор ТОВ “Доступне житло” Іван Перегінець розповіли про енергоефективні технології, що дозволяють знизити споживання енергії в житлових та комерційних будівлях. Також були наведені приклади об’єктів в Україні, які опалювалюються тепловими насосами: готелі, офіси, ресторани, магазини і котеджі.

У ході заходу представники Mitsubishi Electric провели презентацію припливно-витяжної вентиляційної установки, що дозволяє зменшити витрату тепла на опалення квартир в житлових багатоповерхових будинках у три рази.

Від Асоціації енергоаудиторів на заході була присутня Вікторія Коваленко.

kovalenko kordykov

На фото (зліва на право): Вікторія Коваленко, Виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів, Михайло Кордюков, керівник навчального центру Mitsubishi Electric в Україні 

Прес-конференція представництва Mitsubishi Electric в Україні була проведена за підтримки видавництва «Нова техніка».

1 коментар до “Альтернатива російському газу: теплові насоси та енергоефективна вентиляція

 1. Начнем с конца.
  1. То что учите это правильно. Вопрос как и чему ?
  Через мои руки “прошли” десятки сертифицированных энергоаудиторов. И с таким уровнем знаний, что лучше б они вообще не учились.
  2. Что такое рекуператор и вентиляция знаю професионально – 10 лет занимаюсь их разработкой. При этом на мировом уровне (и есть соответствующие Патенты)
  3. Вам рассказать сколько официальной документации при экспертизе просто пошло в урну ?
  4. К примеру. Из проанализированных 4700 обектов (Львовскачя область) не было не одного где было бы названное вами соотношение трансмисионных и вентиляционных потерь.
  5. Спасибо за внимание. Это все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.