Заходи

HotEnergy-2014: як відмовитись від газу і забезпечити стабільне енергопостачання

У світлі останніх подій у газових взаєминах, стало очевидно, що впровадження інноваційних рішень, які дозволяють скоротити споживання енергоресурсів, забезпечити автономне енергопостачання та раціональне управління інфраструктурою будівель, тепер є першочерговим завданням власників нерухомості в Україні.

Для більшості готелів і комерційних будівель в Україні витрати на електроенергію, опалення і кондиціонування становлять не менше 40% всіх експлуатаційних витрат. Тому питання переходу на автономне енергозабезпечення є сьогодні життєво важливим для цього сектора економіки нашої країни.

Про те, як максимально знизити споживання газу, піде мова 1-2 липня 2014 року в Києві на Форумі з енергоефективності готельної інфраструктури та комерційної нерухомості, HotEnergy-2014.

Ключові теми Форуму:

  • Як забезпечити ефективне опалення та гаряче водопостачання на основі термальних (сонячних) колекторів;
  • Сонячна енергія + біопаливо – ефективність використання гібридних систем теплопостачання;
  • Автономна сонячна / вітрова електростанція – рішення для будівель без доступу до центральних мереж;
  • Впровадження контурів регулювання на всіх рівнях розподілу енергоресурсів і створення єдиної системи управління та моніторингу;
  • Якому обладнанню віддати перевагу для мінімізації капітальних вкладень;
  • Найкращі українські та зарубіжні приклади реалізованих проектів енергоефективності для готельної інфраструктури та комерційної нерухомості.

Також в рамках Форуму HotEnergy-2014, під патронатом Національної премії «зелених» проектів України Green Awards Ukraine, відбудеться конкурс «Кращий енергоефективний об’єкт нерухомості України-2014».

Керівник проекту HotEnergy-2014:
Карина Бичко
+38 044 383 03 56
info@ibcentre.biz, http://rencentre.com/hotenergy

ОРГАНІЗАТОР:

Центр інноваційного бізнесу IBCentre – дослідницька і консалтингова організація, сфокусована на розвитку сегмента екологічно чистих технологій та інновацій в ПЕК і промисловості країн СНД і Східної Європи. Також IBCentre є організатором професійних міжнародних галузевих форумів, конференцій і виставок, присвячених індустріям і новим ринкових нішах, пов’язаних з розвитком і використанням чистих технологій і інновацій у різних сферах економіки Східної Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.