ВажливеМіжнародні проектиФото

Участь Асоціації енергоаудиторів у проекті «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

22 травня 2014 року в офісі Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» відбулась перша робоча зустріч п’яти організацій, які пройшли в конкурсі відбору регіональних тренінгових (навчальних) центрів для надання допомоги у розробці Планів дій сталого енергетичного розвитку.

До переліку організацій-учасників увійшла і Асоціація енергоаудиторів.

На зустрічі були присутні Вікторія Коваленко, виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів; Андрій Гінкул, координатор напрямку «Міжнародні проекти з енергоефективності» Асоціації енергоаудиторів, Борис Пахолюк, член  Асоціації енергоаудиторів.

AEA MER

На фото (зліва на право): Вікторія Коваленко, Виконавчий директор Асоціації енергоаудиторів, Дмитро Ємел’яненко, фінансовий директор проекту МЕР, Оксана Кисіль, фінансовий експерт проекту, Андрій Гінкул, координатор напрямку «Міжнародні проекти з енергоефективності» Асоціації енергоаудиторів, Борис Пахолюк, член  Асоціації енергоаудиторів.

Довідка

Проект МЕР впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Одним з важливих елементів реалізації Проекту USAID МЕР є робота з містами-партнерами для покращення ефективності використання енергетичних ресурсів у місті через навчання та надання допомоги у розробці Планів дій сталого енергетичного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.