Енергоефективність

Обговорення в Мінрегіоні Концепції Програми підтримки підвищення енергоефективності України

07 травня 2014 року у Мінрегіоні  проведено установчу нараду з підготовки першого засідання Робочої групи з питань енергозбереження та енергоефективності в рамках діяльності Українсько-Німецької групи з економічного співробітництва.

У нараді взяли участь заступник Міністра Андрій Білоусов, начальник Управління зі співробітництва з країнами Центральної та Східної Європи Німецького Федерального Міністерства екології, охорони довкілля, будівництва і ядерної безпеки Юрген Кайнгорст, представники Східного комітету німецької економіки, керівник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» Гайда Гжегож, директор проекту «Енергоефективність у будівлях» GIZ, Хагенедер Крістіана, члени Національної Ради з питань ОСББ при Кабінеті Міністрів України, представники ЕБРР та Міністерства.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо ухвалення Концепції програми підтримки підвищення енергоефективності, представленної виконавчим директором Східного комітету німецької економіки Робертом Кірхнером.

Під час загального обговорення, концепцію Програми підтримки було розділено на різні Робочі пакети, кожен з яких присвячений специфічному аспекту програми підтримки. Виділено п’ять Робочих пакетів:

  • Механізм фінансування;
  • Законодавчі та інституційні коригування;
  • Підвищення обізнаності громадськості;
  • Навчання;
  • Технічні питання.

Обговорено питання організації та проведення Робочої групи високого рівня.

За результатами наради запропоновано провести засідання Робочої групи високого рівня у червні місяці поточного року та продовжити роботу напрацювання напрямків та структури п’ятьох Робочих проектів Концепції програми підтримки. В першу чергу, приділити важливу увагу першому робочому проекту – Механізм фінансування.

Під час розробки механізму фінансування, Німецькою стороною рекомендовано розроблення механізму здійснювати на основі перетворення субсидій в інвестиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.