Заходи

Найкращий енергоефективний готель України буде визначено в Києві 1-2 липня

У рамках Форуму з енергоефективності готельної інфраструктури HotEnergy-2014 (1-2 липня, Київ), під патронатом Національної премії «зелених» проектів України Green Awards Ukraine, відбудеться конкурс «Кращий енергоефективний готель України-2014».

Мета конкурсу «Кращий енергоефективний готель України-2014» – популяризувати використання екологічно чистих технологій у готельному бізнесі через визначення найкращих енергоефективних готелів країни.

Номінантами премії стануть представники готелів з усієї України, учасники форуму HotEnergy-2014. За результатами конкурсу буде визначено 3 найуспішніші еко-проекти у сфері готельної індустрії.

Журі конкурсу представлене провідними експертами у сфері екологічних технологій та практик європейського рівня, відомими представниками громадської думки та авторитетних міжнародних організацій.

Конкурс «Кращий енергоефективний готель України-2014» в рамках Green Awards Ukraine – це не лише престижне визнання досягнень гравців вітчизняного ринку готельного бізнесу, але і суттєвий внесок у розвиток «зеленої» економіки в Україні та краще позиціонування українських проектів на світовому ринку.

Довідка:

Green Awards Ukraine, щорічний незалежний конкурс ділових та соціальних «зелених» проектів – це безпрецедентний для України проект, який оцінює зусилля організацій та компаній у напрямку впровадження безпечних для навколишнього середовища та здоров’я людства проектів у всіх сферах ділової та соціальної активності України.

Премія Green Awards Ukraine – це визнання професіоналізму організацій і компаній в проектах зі сталого розвитку, екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, демонстрації «зеленої» політики, екологічного менеджменту, ініціатив задля збереження навколишнього середовища компаній та організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.