Найкращий енергоефективний готель України буде визначено в Києві 1-2 липня

21.05.2014

У рамках Форуму з енергоефективності готельної інфраструктури HotEnergy-2014 (1-2 липня, Київ), під патронатом Національної премії «зелених» проектів України Green Awards Ukraine, відбудеться конкурс «Кращий енергоефективний готель України-2014».

Мета конкурсу «Кращий енергоефективний готель України-2014» – популяризувати використання екологічно чистих технологій у готельному бізнесі через визначення найкращих енергоефективних готелів країни.

Номінантами премії стануть представники готелів з усієї України, учасники форуму HotEnergy-2014. За результатами конкурсу буде визначено 3 найуспішніші еко-проекти у сфері готельної індустрії.

Журі конкурсу представлене провідними експертами у сфері екологічних технологій та практик європейського рівня, відомими представниками громадської думки та авторитетних міжнародних організацій.

Конкурс «Кращий енергоефективний готель України-2014» в рамках Green Awards Ukraine – це не лише престижне визнання досягнень гравців вітчизняного ринку готельного бізнесу, але і суттєвий внесок у розвиток «зеленої» економіки в Україні та краще позиціонування українських проектів на світовому ринку.

Довідка:

Green Awards Ukraine, щорічний незалежний конкурс ділових та соціальних «зелених» проектів – це безпрецедентний для України проект, який оцінює зусилля організацій та компаній у напрямку впровадження безпечних для навколишнього середовища та здоров’я людства проектів у всіх сферах ділової та соціальної активності України.

Премія Green Awards Ukraine – це визнання професіоналізму організацій і компаній в проектах зі сталого розвитку, екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, демонстрації «зеленої» політики, екологічного менеджменту, ініціатив задля збереження навколишнього середовища компаній та організацій.

4 comments

 1. Vasyl Prusak says:

  Цікавий спосіб пропагування енергоефективності. Ще б трошки більше відкритості: хоча б про те, скільки заявок розглядається, який склад експертів, які параметри будуть оцінюватися.

  • Постараємось це уточнити в організаторів.

   • Vasyl Prusak says:

    30 травня буду на семінарі “Збільшення прибутку
    закладів сфери послуг в період нестабільності”

    Для власників, директорів, адміністраторів (ресторанів, барів, готелів)
    “Збільшення прибутку закладів сфери послуг в
    період нестабільності ”

    Готую презентацію “Прибуток через призму економії енергії”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Члени Асоціації


 • Архіви



<-- -->