Новини

Семінар “Системні фактори енергетичного господарства на місцевому рівні в Україні, Польщі та ЄС

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у навчально-практичному семінарі в Україні „Системні (юридичні, економічні та екологічні) фактори енергетичного господарства на місцевому рівні в Україні, Польщі та ЄС. Можливі стратегії покращення енергоефективності на рівні органів місцевого самоврядування України”.

Місце проведення: м. Львів.

Дата проведення: 14-15 квітня 2014 року.

Мета семінару:

  1. Порівняння системних (юридичних, економічних та екологічних) факторів енергетичного господарства на місцевому рівні (рівні самоврядування) в Україні, Польщі та ЄС.
  2. Ознайомлення учасників семінарів зі стратегією енергоефективності ЄС, презентація польського досвіду у сфері запровадження юридичних та економічно-фінансових механізмів підтримки енергоефективності.
  3. Презентація можливих варіантів формування політики у сфері теплоенергетики у містах з урахуванням механізму правильного аналізу (схем опису) місцевих ринків тепла.
  4. Обговорення деталей наступних дій проекту.

Семінар проводиться в рамках проекту “Підвищення знань і навичок органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо підвищення енергоефективності, а саме впливу на інноваційну діяльність у теплопостачанні,в т.ч. на раціональне використання поновлюваних джерел енергії”. Детальніше про проект http://cstei.lviv.ua/ua/item/925.

Для ознайомлення з програмою семінару та завантаження реєстраційної анкети
використайте посилання: http://cstei.lviv.ua/ua/item/926.

За детальнішою інформацією звертайтесь:
Іван Кульчицький
Президент ГО «Агенція Європейських Інновацій»
Тел. +38 050 9292396

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.