Полтавщина виявила бажання взяти участь у Проекті «Енергоефективність в громадах»

12.12.2013

Полтавщина виявила бажання взяти участь в Проекті українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність в громадах». 10 грудня 2013 р. керівники міста та області зустрілися з представниками проекту.

Багато проблемних питань на Полтавщині вирішують шляхом участі у проектах, зокрема у міжнародних. Цього року кілька міст області, а саме Миргород, Лубни, Полтава та Комсомольськ, виявили бажання взяти участь ще й в українсько-німецькому проекті «Енергоефективність у громадах». Його мета – підтримка органів місцевого самоврядування у напрямку впровадження заходів з енергоефективності.

Керівники міст, які претендують на участь у проекті, презентували свої напрацювання у сфері енергоефективності та обговорили майбутню роботу спеціально створеного консорціуму міст-учасників, лідером якого виступила обласна державна адміністрація.

Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА, зазначив, що вони зроблять все, щоб представити свої можливості для участі у проекті.

Учасники проекту матимуть можливість запозичити досвід з енергозбереження у багатьох європейських країн, Німеччина – одна із них.

Хаарс Клаус, експерт Проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» (Німеччина), наголосив, що спільною проблемою, яка  є болісною для німецьких і українських міст, – це тягар, якими є для міського бюджету енергоносії.

Проект підтримуватиме заходи міст-партнерів по-різному, зокрема сприятиме у доступі до фондів та кредитних ліній, адже на реалізацію його заходів знадобляться чималі кошти.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->