Новини

Дніпропетровська обласна рада і компанія ДТЕК починає спільний енергетичний проект

П’ятнадцять будинків Самарського району Дніпропетровська безкоштовно отримають індивідуальні теплопункти і будинкові лічильники теплової енергії.

Про це на спільній прес-конференції повідомили голова Дніпропетровської облради Євген Удод, директор Придніпровської ТЕС компанії “ДТЕК” Андрій Ніколаєв і голова громадської організації “Наш дім – Дніпропетровщина” Анжеліка Пілліпенко.

Реалізація проекту дозволить значно скоротити втрати теплової енергії, і дати можливість городянам отримувати придатну до вживання підігріту воду з крана.

Пілотним вибрали Самарський район Дніпропетровська, оскільки саме тут розташована одна з найбільших в Україні ТЕС компанії ДТЕС”.

Компанія “ДТЕК” у містах своєї присутності спільно з місцевою владою реалізує проекти з підвищення якості життя місцевого населення. На першому етапі “ДТЕК” інвестує в проект 2 млн. гривень, ще п’ять виділить обласний бюджет.

Фахівці компанії проведуть енергоаудит будинків, які претендують на встановлення у них сучасних теплопунктів і лічильників теплової енергії.

Головна умова для претендентів – бути активними і гарантувати збереження обладнання після його монтажу, підкреслила Анжеліка Пілліпенко. Щасливчиків визначать шляхом відкритого конкурсу із зрозумілими і прозорими умовами.

За словами глави Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, реалізація проекту дозволить поступово знижувати втрати тепла при транспортуванні його від постачальника до споживача. Крім того, знизяться витрати населення з оплати за тепло. Адже після встановлення лічильників платити люди будуть саме за їх показниками. Але й головне: у жителів Самарського району з’явиться можливість використовувати гарячу воду в господарських потребах, оскільки компанія ДТЕК за допомогою теплопунктів, встановлених в будинках, підігріватиме звичайну водопровідну воду, а не технічну.

Перший етап проекту завершиться в першому кварталі 2014 року.

Як подати заявку на проект:

  1. Написати заяву і передати її в асоціацію “Наш дім – Дніпропетровщина”.
  2. Пройти енергоаудит, який безкоштовно проведе компанія “ДТЕК”.
  3. Гарантувати збереження майна після його встановлення.

Хто може брати участь у проекті: організовані об’єднання мешканців багатоквартирних будинків : ОСББ , ЖБК та будинкові комітети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.