Інвестиції

Впровадження енергоефективного проекту в Житомирі

Житомир починає новий проект у галузі сталого використання енергоресурсів за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Швейцарська сторона готова виділити на реалізацію проекту 10 – 12 млн. шв. франків. У свою чергу, Житомир повинен вкласти 20 % від вартості проекту з міського бюджету (сюди входять і ті роботи, які здійснюватиме КП «Житомиртеплокомуненерго»).

Александер Люхінгер, керівник проекту, розповів про досвід успішного впровадження (два роки тому) і реалізацію подібного проекту у Вінниці, і висловив побажання про подальше успішне співробітництво з Житомиром. Він попередив, що комісія ставити багато питань, на які очікує отримати чіткі відповіді.

В разі успішних переговорів впровадження проекту почнеться восени 2014 року, або як кінцевий термін – у першому кварталі 2015 року.

Реалізацію проекту заплановано провести за три етапи:

  1. Виявлення особливостей (дослідження та оцінка інструментів, придатних для впровадження Проекту).
  2. Техніко-економічне обґрунтування (листопада 2013 – січень 2014 р.), головна мета якого – це аналіз поточної ситуації в області енергоспоживання в Житомирі. Під час цього етапу буде розроблено стратегію і заходи політики з енергоефективності, внутрішні організаційні моменти, ефективне енергоспоживання і мобільність тощо.
  3. Впровадження інвестиційного проекту (орієнтовно – осінь 2014 р.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.