Унікальний енергоефективний проект в Тернополі

30.11.2013

Унікальний енергоефективний та соціально важливий проект реалізований в Україні. Це – встановлення сучасного енергозберігаючого обладнання в Тернопільських школах.

Проект передбачає роботу з двома загальноосвітніми школами Тернополя: № 26 та № 27. У 2012 р. в них були встановлені індивідуальні теплові пункти (ІТП), завдяки чому протягом року школи зможуть економити кошти на опалення.

У школі № 26 був проведений експеримент і додатково до ІТП встановили обладнання, яке збалансував внутрішню систему опалення (балансувальні клапани та сучасні терморегулятори на опалювальні прилади). Цей крок дає можливість рівномірно прогрівати всі шкільні класи та встановлювати бажану температуру в кожному з них (не вище +21 С), а також у коридорах і на сходових клітках(не вище +18 С). В результаті, в школі додатково зменшилося споживання тепла на ту кількість тепла, що, просто кажучи, вже є в класі.

Очікувана економія від установки енергозберігаючого обладнання складе приблизно 20-25 відсотків.

У дитячих садках і школах міста, згідно міської програми м. Тернополя, вже встановлені індивідуальні теплові пункти, але балансувальні клапани і терморегулятори, які балансують тепло всередині приміщення, є тільки в СШ № 26.

One comment

  1. Руслан says:

    Теперь им просто урежут финансирование на эти проценты(((. На свои нужды они ведь не смогут эту разницу использовать. А куда денет эти деньги государство все и так знают…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації

  • Архіви