Енергоефективність

Унікальний енергоефективний проект в Тернополі

Унікальний енергоефективний та соціально важливий проект реалізований в Україні. Це – встановлення сучасного енергозберігаючого обладнання в Тернопільських школах.

Проект передбачає роботу з двома загальноосвітніми школами Тернополя: № 26 та № 27. У 2012 р. в них були встановлені індивідуальні теплові пункти (ІТП), завдяки чому протягом року школи зможуть економити кошти на опалення.

У школі № 26 був проведений експеримент і додатково до ІТП встановили обладнання, яке збалансував внутрішню систему опалення (балансувальні клапани та сучасні терморегулятори на опалювальні прилади). Цей крок дає можливість рівномірно прогрівати всі шкільні класи та встановлювати бажану температуру в кожному з них (не вище +21 С), а також у коридорах і на сходових клітках(не вище +18 С). В результаті, в школі додатково зменшилося споживання тепла на ту кількість тепла, що, просто кажучи, вже є в класі.

Очікувана економія від установки енергозберігаючого обладнання складе приблизно 20-25 відсотків.

У дитячих садках і школах міста, згідно міської програми м. Тернополя, вже встановлені індивідуальні теплові пункти, але балансувальні клапани і терморегулятори, які балансують тепло всередині приміщення, є тільки в СШ № 26.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.