Третя кредитна лінія на 100 мільйонів євро від UKEEP

06.11.2013

Українська програма підвищення енергоефективності (UKEEP), яка орієнтована на українські приватні підприємства будь-якого сектору економіки, які планують інвестувати у енергоефективність або в джерела відновлюваної енергетики, відкриє для кредитування нову кредитну лінію на 100 мільйонів євро.

“Порівняно з двома попередніми кредитними лініями загальною сумою 220 мільйонів євро, нова лінія буде призначена виключно для заміни або модернізації виробничих потужностей на комбіноване виробництво тепла і електроенергії“, зазначила голова UKEEP Іліана Шмателка в ході V міжнародного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики

UKEEP також планує збільшити максимальну суму кредиту з 3 до 10 мільйонів євро. Крім цього, енергосервісні компанії отримають змогу претендувати на фінансування.

2 comments

  1. Ілля says:

    это очень здорово,н вопрос как этим может воспользоваться частная фирма или предприятие. Какие требования по оформлению.
    Кроме того, когенерация требует обязательного соотвествия в потреблении тепловой и электрической энергии, что позволяет ее наиболее эффективно внедрять на промпредприятиях.В систнме коммунальных услуг когенерация не оптимальное решение, пока не будет законодательно и обязтельно сброс избытка выработанной электроэнергии в систему.

  2. editor says:

    Илья, UKEEP как раз и ориентирован на частные фирмы, а не коммунальные. Условия хорошо прописаны на их сайте.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації

  • Архіви