Новини

Третя кредитна лінія на 100 мільйонів євро від UKEEP

Оприлюднено

Українська програма підвищення енергоефективності (UKEEP), яка орієнтована на українські приватні підприємства будь-якого сектору економіки, які планують інвестувати у енергоефективність або в джерела відновлюваної енергетики, відкриє для кредитування нову кредитну лінію на 100 мільйонів євро.

“Порівняно з двома попередніми кредитними лініями загальною сумою 220 мільйонів євро, нова лінія буде призначена виключно для заміни або модернізації виробничих потужностей на комбіноване виробництво тепла і електроенергії“, зазначила голова UKEEP Іліана Шмателка в ході V міжнародного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики

UKEEP також планує збільшити максимальну суму кредиту з 3 до 10 мільйонів євро. Крім цього, енергосервісні компанії отримають змогу претендувати на фінансування.

2 коментарі до “Третя кредитна лінія на 100 мільйонів євро від UKEEP

  1. это очень здорово,н вопрос как этим может воспользоваться частная фирма или предприятие. Какие требования по оформлению.
    Кроме того, когенерация требует обязательного соотвествия в потреблении тепловой и электрической энергии, что позволяет ее наиболее эффективно внедрять на промпредприятиях.В систнме коммунальных услуг когенерация не оптимальное решение, пока не будет законодательно и обязтельно сброс избытка выработанной электроэнергии в систему.

  2. Илья, UKEEP как раз и ориентирован на частные фирмы, а не коммунальные. Условия хорошо прописаны на их сайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.