Новини

Вебінар «Фінансові моделі і механізми фінансування енергоефективних проектів у будівлях» 14.11.13р.

У рамках реалізації Проекту «Ініціатива з енергозбереження у будівлях країн Східної Європи та Центральної Азії» (ESIB) спільно з юридичною компанією «Антика» проводиться он-лайн семінар у вигляді вебінару на тему «Фінансові моделі і механізми фінансування енергоефективних проектів у будівлях».

Дата проведення: 14 листопада 2013р.

Час проведення: з 12-00 до 13-00 за київським часом.

Мова – російська.

Основні питання вебінару :

 1. Загальні аспекти впровадження ЕСКО проектів у сфері енергоефективності. Основні проблеми бюджетного сектору і законодавчі ініціативи щодо створення ринку ЕСКО для бюджетних установ. Олександр Буртовий, юрист, партнер юридичної компанії «Антика»;
 2. Залучення фінансування в житловий сектор на прикладі Вірменії: практичні рішення. Астхіне Пасоян, локальний координатор проекту ESIB.

Модератор вебінару: Оксана Цьонь, експерт проекту ESIB.

Участь у вебінарі – безкоштовна.

Кількість місць обмежена -100 учасників.

Спосіб реєстрації:

 1. Надіслати на esib.webinar@yandex.ru такі дані: e-mail, країна, організація, контактна особа.
 2. Без попередньої реєстрації перейти на веб-платформу за 10 хвилин до початку заходу за посиланням http://connect1.webinar.ru/go/esib2012/b1Cj0Mw.

Після реєстрації учасникам буде надано 13 листопада 2013р. посилання на веб-платформу.

З повною інформацією про теми і дати проведення вебінарів можна ознайомитись на сайті проектаESIB http://www.inogate-ee.org/.

2 коментарі до “Вебінар «Фінансові моделі і механізми фінансування енергоефективних проектів у будівлях» 14.11.13р.

 1. Асоціація енергоаудиторів веде досить активну роботу, постійно повідомляючи про проведення численних заходів, присвячених проблемам енергоефективності. Це добре, але хотілось би привернути увагу Асоціації до знакових для енергосервісу України подій. Зараз у Верховній Раді розглядається ціла низка законопроектів, що мають встановити в Україні правила гри для енергетичного сервісу та взагалі для всіх процесів енергоефективності (3071, 3013, 3014, 2548а, 2550а).
  Знайомство з цими законопроектами показує, що вони, м’яко кажучи, недосконалі. При прийнятті цих законів без обговорення та внесення суттєвих змін важко сподіватись на розвиток Українського енергосервісу та енергоефективності.
  Асоціація об’єднує фахівців енергозбереження та енергоефективності, тому дуже важливо, щоб Асоціація прийняла участь у обговоренні цих визначальних для енергетичного сервісу України законів.

 2. Члени Асоціації енергоаудиторів приймали участь в розробці Законопроектів № 3013 і 3014. (ще з початку 2013року) Всі наші побажання були враховані розробниками законопроекту.

  До питань, які стосуються ролі енергоаудиту в процесі енергосервісу ми зауважень не маємо.

  Крім того, ми готуємо парші пілотні проекти, які будуть працювати на механізмах, прописаних в законопроектах №3013 і 3014.

  З повагою, Андрій Цибулько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.