Інвестиції

Нова угода НЕФКО та українського Банку “Львів”

НЕФКО та український Банк “Львів” підписали угоду про нову програму кредитування інвестицій у підвищення енергоефективності. НЕФКО надасть 3 млн. євро для кредитної програми, призначеної для приватних домовласників, малих або середніх компаній. Відповідний внесок Банку “Львів” складе 2 млн. євро.

Сьогоднішні інвестиції є безпосереднім продовженням роботи попередньої програми кредитування, підготовленої Банком “Львів” та НЕФКО ще в 2008 році. Виділені для неї 3 млн. євро до сьогодні повністю розподілені для місцевих проектів енергозбереження. В цілому більше 1400 домашнім господарствам, а також ряду компаній були видані кредити з метою сприяння підвищенню енергоефективності в регіоні.

“Програма виявилася дуже вдалою. Кількість поданих заявок перевищила наші очікування, і інвестиції дали відчутний екологічний ефект” , – говорить менеджер НЕФКО з інвестицій Тор Торстейнссон.

Завдяки вже проведеним заходам скорочення викидів вуглекислого газу склало близько 22 тис. т, а споживання електроенергії скоротилося на 16 тис. МВт-год.

“Очікується, що нова програма буде діяти до кінця 2018 року. Вирішено розширити її географічний обхват, а також забезпечити додаткове залучення в регіоні об’єднань власників житла”, – говорить Андрій Захаревич, керівник програми енергозбереження в Банку “Львів”.

НЕФКО в даний час готує низку угод з організації програм підвищення енергоефективності, що виконуватимуться спільно з комерційними банками. Зовсім недавно в цьому році український Мегабанк та НЕФКО домовилися про створення фонду фінансування підвищення енергоефективності у сільському господарстві України.

Банк “Львів” заснований в 1990 році, зараз він має 24 філії та 324 співробітника. У 2006 році банк був придбаний консорціумом ісландських інвесторів. Його послугами користуються понад 2400 корпоративних і 20000 роздрібних клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.