ВажливеЗаходиМіжнародні проектиФото

Енергоефективність в житловому фонді. Український та міжнародний досвід.

6 листопада 2013 в рамках IХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» пройшла конференція з питань енергоефективності у житловому фонді.

В рамках конференції були розглянуті аспекти проведення термомодернізації житлового сектору в Україні, фінансові та технологічні рішення модернізації сектору багатоквартирних будинків, питання кредитування ОСББ в Україні (успішний досвід) та презентація банківських продуктів.

Від Асоціації енергоаудиторів на конференції виступив з докладом Григорій Романюк, координатор напрямку «Енергоаудит будівель». В своєму докладі Григорій Романюк зупинився на важливості енергоаудиту при впровадженні проектів з термомодернізації будинків. Навів приклади успішних проектів з термомодернізації житлових будинків України.

Григорий Романюк

На фото: Григорій Романюк, коодринатор напрямку “Енергоаудит будівель, директор ЕСКО “Україна”.

Юлія СаботюкНа фото: Юлія Сабатюк, керівник ОСББ «Лучани», м. Луцьк.

Роман Бондарук

На фото: Роман Бондарук, депутат міської ради м. Луцьк.

Андрій Цибулько

На фото: Гайда Гжегож, керівник проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» (IFС), Андрій Цибулько, голова Асоціації енергоаудиторів.

Інші учасники конференції:

Представники Мінрегіону України, Ло Чичеро Вайна Роберто, керівник проекту «Ініціатива з енергозбереження в будівельному секторі Східної Європи та Центральної Азії» (ESIB), Гайда Гжегож, керівник проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» (IFС), члени Націо6нальної ради з питань створення та функціонування ОСББ, Ісайко Валерій, національний координатор проекту ESIB в Молдові, Абулашвілі Георгій, національний координатор проекту ESIB в Грузії, Афєндієв Джахангір, національний координатор проекту ESIB в Азербайджані,  Мейманалієва Чинар, національний координатор проекту ESIB в Киргизстані, Поспєлова Тетяна, національний координатор проекту ESIB в Білорусі, експерти проекту ESIB та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.