Новини

Серія статей про енергоефективні технології

Асоціація енергоаудиторів спільно з корпорацією Mitsubishi Electric представляє вашій увазі серію навчальних статей на тему «Енергоефективність на прикладах».

У статтях будуть розглянуті енергоефективні технології на прикладі обладнання, що випускається корпорацією Mitsubishi Electric, оскільки воно має високі енергоефективні показники та є типовими для житлових і громадських будівель.

Будуть розглянуті наступні технології:

1. Енергоефективна вентиляція LOSSNAY – припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією (утилізацією) тепла і вологи з витяжного повітря.

2. Низькотемпературні повітряні теплові насоси ZUBADAN – обладнання для отримання тепла з навколишнього повітря і опалення ним житлових і громадських приміщень, виготовлення гарячої санітарної води, теплопостачання вентиляції.

  • Теплові насоси ZUBADAN. Огляд – http://energoauditor.biz/?p=746
  • Теплові насоси ZUBADAN. Конструкція обладнання – http://energoauditor.biz/?p=782
  • Теплові насоси ZUBADAN. Як це працює.
  • Теплові насоси ZUBADAN. Приклади об’єктів.

3. Мультизональні системи кондиціонування City Multi – обладнання для кондиціонування, що створює максимально можливий комфорт при мінімальних витратах енергії.

4. Утилізація тепла кондиціонування, технологічного та електронного обладнання для опалення приміщень і приготування гарячої санітарної води Water Loop – обладнання, що дозволяє за рахунок тепла холодильних машин (наприклад, продовольчого супермаркету ) опалювати приміщення і отримувати гарячу воду.

Підготовкою статей займається Кордюков Михайло, член президії АВОК – Україна, член ТК-302 «Енергоефективність будівель і споруд», керівник навчального центру Mitsubishi Electric в Україні.

Ви можете направляти питання автору опублікованого матеріалу на адресу vk@aea.org.ua.

Статті будуть розміщені на ресурсі energoauditor.biz. Зі вступом ви можете ознайомитися за посиланням http://energoauditor.biz/2013/10/vstuplenie/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.