Міжнародні проектиНовини

Проект українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) розпочинає новий проект «Енергоефективність у громадах».

Посилення здатності місцевого самоврядування виконувати роль рушійної сили у реалізації заходів з підвищення енергоефективності в Україні є головним завданням проекту.

Реалізація проекту буде відбуватись в тісній співпраці з місцевим самоврядуванням. Буде обрано чотири консорціуми, що складатимуться з 2-4 територіальних громад на чолі з обласною радою/державною адміністрацією або великим містом (від 150 тис. жителів).

Зацікавлені громади запрошуються до конкурсу на участь у проекті.

Заявки прийматимуться до 4 листопада 2013 року включно за адресою Комісії з відбору: 01001, Київ, вул. Хрещатик 15, офіс 69, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Детальну інформацію щодо умов участі можна дізнатись на сайті http://eeib.org.ua/page/news/uk/.

Повідомлення або прохання про надання роз’яснень або інших формальних аспектів дозволяється надавати лише електронною поштою і не пізніше двох тижнів до останнього строку подання заявок та надсилати на адресу: info@eeib.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.