Необхідність в термомодернізації жилого фонду України

09.10.2013

Андрій Цибулько

З початком опалювального сезону в Україні проблема холодних і енерго неефективних будівель знову стала актуальною.

Для акцентування уваги українців на необхідності в комплексній масовій термомодернізації будівель Асоціація енергоаудиторів провела прес-конференцію на тему Опалювальний сезон: чому українці втрачають мільярди гривень? В рамках прес-конференції були озвучені дані по ситуації з надлишковим енергоспоживанням в жилому фонді та запропоновані рішення цієї проблеми. Було рекомендовано починати проекти з енергоефективності з проведення енергоаудиту.

На прес-конференції також відбулась презентація результатів проведеного соціологічного дослідження по ставленню українців до проблеми утеплення своїх осель.

Андрій Цибулько, Андрей Цыбулько

Проведене соціологічне опитування показало, що в Україні є попит на утеплення житла. «Тільки 22% українців сказали, що в їхніх квартирах взимку тепло. При цьому половина опитаних вважає, що їхні будинки потребують утеплення.

Роман Захаренков, Андрей Цыбулько

На фото: Роман Захарєнков, президент Асоціації виробників пінопласту, Андрій Цибулько, голова Асоціації енергоаудиторів, Дмитро Дмитрук, директор центру «Соціальний моніторинг»

Третина українців планують утеплити фасади і замінити вікна протягом найближчих трьох років», – зазначив директор центру «Соціальний моніторинг» Дмитро Дмитрук. Він підкреслив, що 86% опитаних при купівлі або оренді житла приділяють увагу питанню теплозабезпечення будинку. «Це позитивна динаміка. Крім того, люди вважають, що тепло в будинку – це їх особисте завдання, а не питання тільки держави», – сказав Дмитро Дмитрук.

Довідка. Соціологічне опитування було проведене центром «Соціальний моніторинг» на замовлення Асоціації енергоаудиторів з 9 по 16 вересня 2013 року. Було опитано 2007 осіб у всіх регіонах України.

Закачати презентацію з прес-конференції

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->