ЕнергоефективністьМіжнародні проекти

На двох об’єктах туристичного сектору Криму проведуть енергоаудит

В рамках проекту ЄС «Ініціатива з енергозбереження в будівлях країн Східної Європи та Центральної Азії » (ESIB) планується провести енергетичний аудит об’єктів туристичного сектору Криму. Про це Курортно – інформаційному центру повідомив координатор об’єднаної ініціативи ЄС по АРК і Севастополю Енцо Даміані.

За його словами, аудит пройде на безкоштовній основі у двох готелях півострова, в результаті чого експертами будуть дані рекомендації з підвищення енергоефективності будівель і розроблені заявки на фінансування енергозберігаючих технологій.

«Це дозволить готелям значно заощадити кошти на обігрів і, отже, підвищити конкурентоспроможність бізнесу. Команда проекту надасть підтримку керівництву готелів у підготовці бізнес-планів для отримання фінансування», – розповів Енцо Доміані. І додав: «Головним критерієм відбору готелів для енергоаудиту був намір їх керівництва реалізувати рекомендації енергоаудиту на практиці».

У свою чергу начальник управління по взаємодії із засобами розміщення Міністерства курортів і туризму АРК Ігор Кобеля зазначив, що Криму необхідні проекти, які сприяють підвищенню рентабельності місцевих об’єктів туристичної індустрії .

«Одним з основних завдань для кримських об’єктів розміщення є економія коштів, які в подальшому можна направити на розвиток сервісу та інфраструктури установи. Тому проекти, спрямовані на використання альтернативних видів енергії та енергозберігаючих технологій, становлять для об’єктів розміщення величезний інтерес», – пояснив Ігор Кобеля.

Як раніше повідомляв Курортно -інформаційний центр, 30 квітня цього року в Євпаторії відбувся інформаційний семінар з питаннь використання енергозберігаючих систем підприємствами курортної сфери.

ДОВІДКА. Проект ЄС «Ініціатива з енергозбереження в будівлях країн Східної Європи та Центральної Азії » ( ESIB ) функціонує у країнах Східної Європи, Кавказькому регіоні і Центральній Азії. В тому числі, експерти проекту проводять енергетичний аудит будівель, оцінюють потенціал їхього енергозбереження та розробляють бізнес-плани з залучення інвестицій для підвищення їх енергоефективності. Проект ESIB фінансується Європейським Союзом.

За матеріалами прес-служби Міністерства курортів і туризму Автономної Республ Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.