Новини

Дорожня карта енергетичної безпеки України

Колеги, запрошуємо Вас долучитися до проекту «Дорожня карта енергетичної безпеки», який реалізується аналітичним центром «Діксі Груп» за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Даний проект, хороша можливість закріпити роль енергоаудиту і енергоаудиторів в процесі модернізації енергетики України.

«Дорожня карта енергетичної безпеки» – це онлайн майданчик для обміну ідеями, баченнями та позиціями про майбутнє української енергетики, а також механізмами досягнення Україною енергетичної незалежності.

Запрошуємо Вас взяти участь у проекті, надіславши власне бачення стратегії досягнення енергетичної безпеки України до 30 жовтня на enkarta2013@gmail.com. Обсяг документу не повинен перевищувати 6000 друкованих знаків.

Стратегія повинна мати чітку структуру, згідно якої Ви маєте назвати і пояснити перші п’ять кроків, котрі уряд має зробити для покращення енергетичної безпеки України. Вони мають бути конкретними, досяжними і підкріплені цифрами. Період здійснення таких кроків має складати два роки. Також має бути короткий висновок – бачення, як буде виглядати сектор після здійснення цих кроків.

Деталі на сайті: www.enkarta.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.