ВажливеДіяльністьЗаходиМіжнародні проектиФото

Конференція «Енергоефективність в Україні – досвід та подальші кроки»

27 вересня 2013 р. у Президент Готелі в Києві відбулась підсумкова конференція «Енергоефективність в Україні – досвід та подальші кроки», де підводилися підсумки проекту GIZ “Енергоефективність в будівлях”

Впродовж конференції було висвітлено важливість теми енергоефективності будівель в Україні у форматі двох окремих сесій: з реконструкції існуючого житлового фонду та концепцій нового будівництва. Також були наведені практичні приклади важливості енергоаудиту в процесі енергоефективної модернізації будівель.

Крім того, було оголошено про початок нового проекту «Енергоефективність у громадах». Деталі нового проекту будуть розміщені на сайті GIZ з 8 жовтня 2013.

Від Асоціації енергоаудиторів на конференції були присутні Андрій Цибулько (Голова Асоціації енергоаудиторів), Сергій Зінченко і Андрій Удовик (ТОВ «НВП «Енергоінновація») та Ігор Мурашко (Айтікон).

Има Хренова-Шимкина, Андрей Цыбулько

Зліва-направо: Крістіана Хагенедер, керівник Проекту GIZ,  Андрій Цибулько (голова Асоціації енергоаудиторів) та Іма Хренова-Шимкіна, координатор проекту GIZ.

Андрей Удовик

Андрій Удовик (НВП «Енергоінновація»)

Представники компанії НВП “Енергоіновація” виступили з докладом на тему «Розробка сучасної проектної документації з урахуванням європейських консультацій та українських норм»:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.