Новини

15-16 жовтня 2013 року у Києві відбудеться 5-й Міжнародний Форум з Відновлювальної Енергетики та Енергоефективності REF-2013 Kyiv

15 – 16 жовтня 2013 Київ збирає лідерів ринку стійкої енергетики, чия діяльність пов’язана з розвитком індустрії в Україні та Східній Європі, на 5-му Міжнародному Форумі з Відновлювальної Енергетики та Енергоефективності REF-2013 Kyiv.

На сьогоднішній день Україна має великий потенціал для розвитку проектів у секторах вітрової та сонячної енергетики, малих гідроелектростанцій, використання ресурсів біомаси та відходів. Також напрямком, що довели за останні роки в Україні свою доцільність і економічний ефект, стала модернізація з метою мінімізувати споживання енергоресурсів, а також впровадження їх ефективного використання в промисловості.

З моменту проведення першого форуму REF Kyiv, індустрія відновлюваної енергетики України перетворилася на окрему галузь, так, практично з нуля станом на середину жовтня потужність сонячних електростанцій в Україні зросла до 480 МВт, вітрових електростанцій – перевищила 300 МВт, малої гідроенергетики – до 120 МВт, котелень на біомасі та твердому біопаливі – понад 80 МВт, електростанцій на біогазі – понад 8 МВт.

Разом з тим, з 2010 по 2013 рік Україна скоротила споживання природного газу на 10%, а до 2017 року, згідно із заявами уряду, планує знизити його ще на 50%. Головними напрямками енергозбереження є реалізація проектів, спрямованих на економію газу при транспортуванні тепла, і навіть за рахунок зниження витрат при виробництві тепла шляхом заміни природного газу альтернативними енергоносіями.

Величезні перспективи ринку альтернативної енергетики в Україні доводить не тільки великий інтерес, проявлений іноземними компаніями в цьому сегменті, але і практичні кроки українських інвесторів.

Протягом останніх п’яти років Форум REF Kyiv затвердив свій статус головної події у сфері сталої енергетики на території Східної Європи, збираючи в якості спікерів, партнерів і учасників лідерів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, керівників держвідомств, розробників, виробників і постачальників технічних рішень та обладнання , фінансистів та інвесторів, кращих міжнародних експертів і представників професійних асоціацій, щоб створити імпульс для розвитку проектів в галузі поновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

REF Kyiv – це платформа, що дозволяє не тільки “тримати руку на пульсі розвитку нової індустрії”, мірилом ефективності Події вже котрий рік є кількість проведених ділових зустрічей і переговорів, досягнутих домовленостей та укладених контрактів, а також кількість реалізованих проектів в Україні.

У 2013 році Форум REF Kyiv збере понад 300 топ-менеджерів, лідерів думок, представників держорганів, що впливають на розвиток отралсі, і провідних галузевих експертів.

Ключовими темами REF-2013 Kyiv стануть: державна політика та законодавство, інвестиції та фінансування, сонячна енергетика, вітроенергетика, мала гідроенергетика, біоенергетика (біогаз, енергія з біомаси), енергоефективність у промисловості, а також інтелектуальні мережі (smart grid).

Важливими складовими ділової програми стануть Біржа ділових контактів, презентації, галузева експозиція, соціальні заходи (прийоми та тематичні вечірки).

Організаторами REF Kyiv виступають Центр інноваційного бізнесу IBCentre та Асоціація відновлюваної енергетики України АПЕУ. Офіційна підтримка форуму – Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Генеральний спонсор REF-2013 Kyiv – компанія ДТЕК.

 ОРГАНІЗАТОРИ

Центр Інноваційного Бізнесу IBCentre – дослідницька і консалтингова організація, сфокусована на темі розвитку проектів у сферах чистих технологій та інновацій для промислового сектора, «зеленого» бізнесу, відновлюваної енергетики та енергоефективності (через підрозділ Renewable Energy Centre, www.rencentre.com), проектів у сфері «зеленого» маркетингу на ринках Східної Європи та СНД.
Офіційний сайт: www.ibcentre.org

Співорганізатор: Асоціація Учасників Ринку Альтернативних Видів Палива та Енергії України (АПЕУ)
АПЕУ – голос індустрії відновлюваної енергетики України. Створена восени 2009 року, асоціація ставить перед собою мету консолідації учасників ринку відновлюваної енергетики для прискорення формування і розвитку галузі альтернативної енергетики і чистих технологій в Україні, створення ефективної та прогресивної законодавчої основи галузі, сприяння просуванню української продукції на зовнішніх ринках, захисту інтересів своїх членів. На сегодлняшній день, АПЕУ об’єднує понад 65 учасників ринку, які реалізують понад 70% існуючих в Україні проектів у сфері відновлюваної енергетики.

Додатково: www.APEU.info

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.