Заходи

Конференція “Досвід впровадження методології ресурсоефективного та більш чистого виробництва на підприємствах київського регіону”

11 липня 2013 року в м. Києві, у Залі засідань Адміністративної ради НТУУ «КПІ» (Пр. Перемоги, 37, корпус №6) відбулася конференція «ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ МЕТОДОЛОГІЇ РЕСУРСОЕФЕКТИВНОГО ТА БІЛЬШ ЧИСТОГО ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ», організована Центром ресурсоефективного та чистого виробництва. Центр створено в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) в Україні з метою зменшення споживання ресурсів українськими підприємствами та підвищення їх конкурентоспроможності.

У роботі конференції взяли участь радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Людмила Абдрахманівна Мусіна, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Петра Відмер, керівник Швейцарського координаційного центру Крістоф Хугі, директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва Ігор Леонідович Шилович, технічний директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, директор департаменту Українського союзу підприємців та промисловців Сергій Худобін, представники Національно технічного університету «Київський політехнічний інститут, представники підприємств – учасників проекту з ресурсоефективного та чистого виробництва, представники міжнародних фінансових організацій та громадських організацій.

Від Асоціації енергоаудиторів на конференції були присутні Андрій Цибулько та Вікторія Коваленко.

Детальніше про конференцію на сайті Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

110720131106

На фото: Андрій Цибулько та  Ігор  Шилович, директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.