ВажливеЗаходиМіжнародні проектиФото
Реформа міського теплопостачання

Результати роботи проекту “Реформа міського теплозабезпечення”

Реформа міського теплопостачання

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Реформа міського теплозабезпечення в Україні” 13 травня 2013 р. провів підсумкову конференцію щодо співпраці Проекту з 25 містами України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з метою поліпшення енергоефективності у містах.

У заході взяли участь Посол США в Україні Джон Теффт, Виконавчий директор АМУ М.Пітцик, Заступник Міністра – керівник апарату Мінрегіону Г.Семчук, міські голови 25 міст-партнерів, представники USAID, Мінсоцполітики, Міносвіти, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Держенергоефективності, Мінекономіки, Центру економічних реформ при Президентові України, Асоціації міст України, Асоціації енергоаудиторів, Асоціації Укртеплокомуненерго,  та інших партнерських міжнародних організацій.

Усі присутні відмітили вагомі результати проекту “Реформа міського теплозабезпечення в Україні” і висловили надію на його продовження.

Одним із позитивних результатів Проекту був суттєвий поштовх до розвитку ринку енергоаудиту.

В рамках Проекту було проведено 25 енергоаудитів систем постачання міст-партнерів, 400 енергоаудитів громадських та житлових будівель.

Про результати проведених енергоаудитів та впровадження систем енергоменеджменту доповідали провідні експерти-енергоаудитори :

  1. Презентація кращої практики проведення енергоаудитів у будівлях – Михайло Тарновський, керівник Оптіменерго
  2. Обговорення результатів енергомоніторингу – Олександр Ніколаєнко, головний фахівець проекту РМТ
  3. Презентація кращої практики енергопланування – Ігор Мурашко, Директор Регіонального Тренінгового Центру, компанія АЙТІКОН
  4. Обговорення інструментів енергоменеджменту  – Євген Нікітін, Директор Арніка-Центр
  5. Презентація матеріалів щодо енергетичної сертифікації будівель та ДБН – Фаренюк, Директор Інституту Будівельних Конструкцій
  6. Презентація кращих практик ОСББ – Погорелова Вікторія, Член Нац Ради ОСББ

Мурашко, Тарновський, Нікітін, ЛитвинНа фото (зліва направо): Андрій Цибулько, Михайло Тарновський, Ігор Мурашко, Евгеній Нікітін, Вадим Литвин.

Звіт про інформаційну кампанію проекту РМТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.