ДіяльністьФото

Комплексна термосанація школи в Києві

Комплексна термосанація школи дозволить економити понад 550 тис. грн. в рік (за діючими тарифами на енергетичні ресурси). Про це йшлося під час презентації пілотного демонстраційного проекту з комплексної термосанації загальноосвітнього навчального закладу № 233, що знаходиться в Оболонському районі за адресою: вул. Лайоша Гавро, 22-А.

«Ми активно працюємо у напрямі комплексної темпломодернізації бюджетних установ, серед яких заклади освіти та охорони здоров’я. У цій школі, наприклад, економія енергоресурсів складає близько 30%. Ми спостерігаємо достатньо швидку окупність, саме тому для нас дуже важливо реалізувати подібні проекти у різноманітних закладах у великій кількості», – сказав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

foto1_DTEK

У школі здійснили комплекс енергоефективних заходів. Зокрема, утеплили зовнішні стіни, модернізували внутрішні системи опалення будівлі, впровадили дистанційну систему автоматичного збору даних про енергоспоживання, налагодили системи автоматичного регулювання системи опалення та гарячого водопостачання будівлі.
Також у будівлі замінили дерев’яні вікна на металопластикові, утеплили дах та організували і реконструювали системи припливно-витяжної вентиляції в будівлі.

foto2_DTEK

Нагадаємо, що в рамках проекту «Реформа міського теплозабезпечення» та комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» було проведено енергоаудит десяти типових адміністративних будівель бюджетної сфери та десяти житлового фонду. За результатами проведених енергоаудитів було відібрано та узгоджено з підписантами Меморандуму про взаєморозумннія (КМДА, Проект «РМТ» та ТОВ «ДТЕК») заклади бюджетної сфери – школу № 233 та дитячий садок № 573, як об’єкти для реалізації пілотного демонстраційного проекту з комплексної термосанації будівель.

3 коментарі до “Комплексна термосанація школи в Києві

  1. К сожалению, в большинстве случаев вентиляцию “не трогают”. Здесь очень показательно вышло. Хороший проект.

  2. В проекте были применены 4 установки с роторным рекуператором. Суммарная производительность по притоку ориентировочно 20 тыс. куб.м/ч. Дополнительно были моноблоки как приточные, так и приточно-вытяжные с пластинчатыми рекуператорами, ряд канального оборудования.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.