ЗаходиФото
Радченко Євгеній

Резолюція семінару «Енергетичний менеджмент – платформа для поліпшення теплозабезпечення населених пунктів України»

Радченко Євгеній

За результатами семінару Енергетичний менеджмент – платформа для поліпшення теплозабезпечення населених пунктів України було прийнято резолюцію.

Однією з перешкод на шляху підвищення енергетичної ефективності і якості централізованого теплопостачання є неповна і низька достовірність інформації про фактичні показники роботи цих систем. У зв’язку з цим впровадження пілотної системи оперативного контролю, аналізу та управління ефективністю використання паливно-енергетичних ресурсів (СОКАТЕР) на КП “Теплозабезпечення» є важливим кроком на шляху енергоефективної модернізації централізованого теплопостачання.

Радченко Євгеній

Ознайомившись з досвідом роботи підприємства та проаналізувавши результати експлуатаційної системи контролю та аналізу ефективності теплопостачання теплового району котельні «Київська», учасники дійшли висновку, що програмно-методичний комплекс СОКАТЕР дійсно забезпечує вирішення питання підвищення енергоефективності в сфері теплопостачання. Тому доцільно ініціювати перед Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг питання поширення пілотної системи СОКАТЕР, розробленої в рамках спільного проекту Інституту газу НАН України та КП «Тепло забезпечення» м. Коростеня в інших містах України. Для впровадження СОКАТЕР (чи аналогічних систем) необхідно активізувати процес повного облаштування джерел теплопостачання і приєднаних до них будівель лічильниками теплової енергії.

Для створення удосконаленої демонстративної моделі «Енергоефективне теплозабезпечення мікрорайону міста» запропоновано ініціювати наступний етап впровадження енергозберігаючих заходів – термомодернізацію будинків даного району міста з проведенням капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж з подальшим моніторингом результатів.
Звернутися до Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, з проханням розглянути можливість розроблення системи стимулювання підприємств теплоенергетики за показниками впровадження проектів з енергозбереження.

4_20130211_121119

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.