Діяльність
Энергоэффективная модернизация зданий

Компанія Данфосс підтримала ініціативу Асоціації енергоаудиторів у проведенні навчального проекту

Энергоэффективная модернизация зданий

Потенціал енергозбереження в житлових та соціально-адміністративних будівлях України вимірюється мільярдами гривень. Енергоефективна модернізація будівель – це новий і перспективний ринок для вітчизняного бізнесу.

Для розвитку ринку модернізації будівель Асоціація енергоаудиторів спільно з компаніями Danfoss, Henkel, Veka і Vents проводить інформаційно-навчальний проект “Енергоефективна модернізація будівель“.

Мета проекту – сформувати єдине бачення енергоефективної модернізації будівель серед енергоаудиторських, інжинірингових, будівельних і монтажних організацій, зорієнтувати їх на отримання прибутку від впровадження енергоефективних проектів.

Голова Асоціації енергоаудиторів Андрій Цибулько зауважив: “Головна ідея проекту – розкрити можливість додаткового заробітку для комерційних структур при комплексній енергоефективної модернізації будівель. При цьому залучення в проект таких компаній, як Danfoss, Henkel, Vents і Veka дозволить сформувати правильний підхід до модернізації, що дає можливість уникнути помилок і вибрати найбільш ефективні заходи “.

Андрій Берестян, директор з продажу та маркетингу компанії “Данфосс ТОВ” так прокоментував участь компанії в даному проекті: “Ми раді підтримати дану важливу ініціативу і поділитися досвідом успішних реалізованих проектів, який може допомогти українським компаніям отримати хороші результати”

В рамках проекту будуть детально висвітлені такі питання:

  1. Основні проблеми та їх вирішення при модернізації фасадів, дахів, внутрішніх інженерних систем, вікон / дверей та системи вентиляції будівлі.
  2. Вибір правильних енергоефективних рішень, їх впровадження і моніторинг результатів.
  3. Можливості додаткового заробітку при комплексному підході до енергоефективної модернізації будівлі.

Проект передбачає проведення серії безкоштовних навчальних семінарів. Перший з них запланований на 08.11.12.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.