ЗаходиНовини
Индивидуальный тепловой пункт

Семінар “Енергоаудит систем теплопостачання”

Индивидуальный тепловой пункт

Захід проведено. Матеріали (фото, презентації) з заходу

Відповідно до Доручення Президента України В.Ф. Януковича від 22.08.2011 № 1-1/1844 всім суб’єктам господарювання, які здійснюють виробництво, транспортування та постачання теплової енергії споживачам необхідно провести енергоаудит.

У зв’язку з цим Асоціація енергоаудиторів організує навчальний семінар для керівників та головних інженерів теплопостачаючих організацій.

Мета семінару – показати способи економії на підприємстві від проведення енергоаудиту та впровадження системи енергоменеджменту, як власними силами так і за допомогою спеціалізованих організацій.

На семінарі ви отримаєте:

  1. Знання про вигоди енергоаудиту та енергоменеджмент для Вашого підприємства (перший крок до залучення як бюджетних так і не бюджетних коштів);
  2. Інформацію про нові можливості залучення не бюджетного фінансування на проекти міського теплопостачання;
  3. Відповіді на питання: для чого проводиться енергоаудит? Хто проводить? Скільки це коштує? Що повинно бути включено в звіт з енергоаудиту?
  4. Алгоритм створення власного відділу енергоменеджменту та енергоаудиту (які необхідні документи, спеціалісти, обладнання);
  5. Буклети та роздаткові матеріали (диск з прикладом звіту з енергоаудиту, нормативними документами, перелік сертифікованих енергоаудиторських компаній).

Семінар відбудеться в приміщенні Інституту Енергозбереження та енергоменеджменту за адресою м. Київ, вул. Борщагівська 115, 3 пов, ауд. 310-314 – Центр підготовки енергоменеджерів.

Дата проведення: 20.09.2012. Початок семінару о 10.00.

Вартість участі в семінарі на одну людину – 980 грн.

Реєстрація по тел. +380 67 4459304

чи через реєстраційну форму

Програма семінару “Енергоаудит систем теплопостачання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.