Створено «Асоціацію енергетичних аудиторів в ЖКГ»

21.05.2008

21 травня 13 компаній та 24 фізичні особи на установчих зборах створили громадську організацію «Асоціація енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві».

На зборах було затверджено статут організації, персональний склад її правління, план роботи на 2008-й рік. Почесним президентом Асоціації обрано заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства України Олександра Мазурчака. Виконавчим директором Асоціації став директор департаменту енергообстежень та когенераційних систем компанії «ESCO» Володимир Печерський.

За статутом організації, її фінансування здійснюється за рахунок членських внесків. Документи, які засвідчують заснування Асоціації енергоаудиторів, буде передано для юридичної реєстрації.

Ініціювало процес об’єднання професійних енергоаудиторів Міністерство з питань житлово-комунального господарства України, з березня тривали переговори щодо доцільності створення Асоціації. Міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко займає тверду позицію щодо необхідності проведення енергоаудиту з втрат енергоресурсів у кожному житловому будинку для визначення подальших дій щодо енергозбереження та проведення термомодернізації будинків.

На данй час Міністерство з питань житлово-комунального господарства особливу увагу приділяє питанню енергоаудиту. Без процедури обліку усіх витрат, держава не надаватиме фінансової підтримки на проекти модернізації будинків, котелень, водоканалів, тепломереж тощо.

Метою створення «Асоціації енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві», як зазначив Олександр Мазурчак, є узагальнення і формування нормативної документації, що регламентує діяльність енергоаудиторів в сфері ЖКГ, прискорення процесів запровадження сучасних проектів з енергозбереження.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->