Вебінари

Вебінари з енергоефективності – інформаційно-навчальний проект Асоціації енергоаудиторів.

Мета проекту –  зробити знання з енергоаудиту та енергоефектвиності доступнішими, а спосіб їх отримання – простішим.

Головні переваги Проекту:

  1. Інтерактивність (взаємодія учасників семінару не тільки зі спікером, а й між собою, висувати свої ідеї з приводу теми і спікера може кожен бажаючий).
  2. Мобільність (учасники можуть приймати участь у вебінарі як сидячи за комп’ютером, так із мобільного телефону; як на робочому місці так і у відрядженні).
  3. Економія часу і коштів. (не треба їхати у відрядження, замовляти квитки, готелі).

Вебінар – це семінар, який проводиться через інтернет. Участь у вебінарі доступна будь-якому новачкові-користувачеві. Все, що Вам потрібно – це звичайний комп’ютер з доступом в Інтернет. Наявність вебкамери, мікрофону і навушників бажано, але необов’язково. У вебінарі можна приймати участь і без вище перерахованих девайсів. Запитання можна задавати, просто набравши їх на клавіатурі, як у звичайному чаті.

Під час виступу ведучого або після нього кожен учасник може писати в чаті вебінару, щоб поставити запитання або поділитися своєю інформацією по темі вебінару.

Щоб взяти участь у вебінарі слід дотримуватись інструкції по підключенню, яка буде надіслана учасникам на електронну адресу за день до початку вебінару.

Вебінар триває 1- 1,5 години.

З питаннями та пропозиціями по співраці звертайтеся

Виктория КоваленкоВікторія Коваленко
+380 67 2142304
+380 95 5940845
vk@aea.org.ua

One comment

  1. Віктор says:

    Вітаю! Щоб взяти участь у вебінарі, що потрібно зробити для отримання інструкції по підключенню, яким чином заявити себе учасником?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Члени Асоціації

  • Архіви


<-- -->